Viešpatie... ne sau prašau, - prašau savo mamai, atsiųsk jai gerą žentą.

2011.04.04 Rendolfas
  • 378
21
melstis,zentas, atsiusti,geras,viespats,dievas,jezus







Nuotraukos nėra
Anonimas 4855    
Gal pati surask gerą žentą nešvaisčiusi laiko maldoms...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
#19 tikrai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
Juokinga biški ..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
#17 uztat sese laiminga bus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Kai turi seseri, nera jokios garantijos kad gausi ji tu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#15 tava tevs. #16 Protingas, o #17 valge padliena.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#20 gėjus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
nuzude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
mamytes , mmmm .. jos labiau paslaptis saugot moka :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
tai tada tik geras žentas ir tebus. gero vyro neturėsi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
tai tada tik geras žentas ir tebus. gero vyro neturėsi
Nuotraukos nėra
Auch 5560    
#6 pats tu toks :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Na ir paciai gerai marciai reiktu pabuti, bet deja gyvenime taip niekad nebuna, jog viskas idealu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
#7 Kaip žmogus žmogui žmogus, taip ir žmogus žmogui žmogus, kol to nesuprasi tol būsi atstumtas visų:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Kęstutis Šerkšnas11:34 am
Visoms uosvems patikau:D bet nevisos man patiko:D

greiciau jau atvirksciai
Karolisus 5560    
Ko lauki ? :D #10 lopas :D
EvilRiesutas 5560    
Aha, galėtum.. :? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
№1 - Laukiu ;D
Monakiux 5560    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
+
Karolisus 5560    
Ateinu.
Grįžti į viršų