Fail
O ar ne pidariukas tu čia tiktais kartais?
Kotriuukashh
5733
Anonimas
5757
ir visada konfilktai tarp lietuviu rusu ir lenku , zmones, gyvenkim draugiskai..
XciclonX
5780
cia tik suns roza gera daugiau nk...
Anonimas
5786
pzdc puse demorivaciju cia is rusu nukopinta... jus tragiski (finger)
Anonimas
5786
#37 pritariu
Anonimas
5789
krc,rusai i Lt atvaro ,o poto stumia,kokia baisi tauta...tai grizkit i savo supista rusija ,urodai,jei kazkas cia nepatinka!!
eclipse-nsx
5791
mirtinas :D
Anonimas
5791
#37 kuo tau lenkai nepatinka, lietuvis mat
Anonimas
5792
Šou kuris visur mato Lenkus, to ir klausia
Anonimas
5793
:D
Anonimas
5793
nu pizda :D
Anonimas
5793
:D
Anonimas
5793
:D
Anonimas
5793
xD
jwoooow
5793
:D
Anonimas
5793
Pf...
Anonimas
5793
#16 Taisingai, labasu gimes, tokiu ir padvesi :D smarchki pazornyje, xuj vam v rot papalaskat nada :D
Anonimas
5794
Koks ziaurus :D
Anonimas
5794
Apšvieskit, nesuprantu esmės :D
Anonimas
5794
Kaiiii roža :D
Anonimas
5794
Labai gražus haskis. ;]
Anonimas
5794
Juokinga, bet... Ką ir kuo šita "demotyvacija" demotyvuoja? Atsakykit konkrečiai. Ką demotyvuoja daryti ar nedaryti, kažkuo nebūti ir pan., bei kodėl?
Anonimas
5794
ŠŪDAS :)
Anonimas
5794
:-DDDDDDDDDDDDDDDDD
Anonimas
5794
pastebėjau, kad demotyvacija.lt paplito tarp nevispročių ir "Gražuliai ™"
Anonimas
5795
demo tai gerulis :D
Anonimas
5795
Koks grazus ;D
Anonimas
5795
#9 haha :) vadink mane kaip nori,ir sakyk ka nori,bet vistiek mes tokius kaip tu pisam ir pisim :) ir nieko tu nepadarysi laido riteri
Anonimas
5795
koks zvilgsnis :D
Kira
5795
Veido israiska tai epine :D
glop
5795
Originalas geresnis. :)
Anonimas
5795
Bbeee ce tai mazdaug say what?? :D
Rimtas_Diedukas
5795
Šūdas kažkoks ne demo....
Anonimas
5795
#8 +1
Anonimas
5795
#5 tu ble supistas ruski, sita demo paimta is amerikonisko saito, tai paklausk savo ruskiu, kodel jie varo ant amerikonu, bet ima demo is ju?! rusiskuose demo saituose bent puse demu verstu is uzsienio, nes demo pirmiausia atsirado vakaru valstybese
Anonimas
5795
#6 demotvuojancio, nes tave isvadino pydariuku :)) o gal tave tai motyvuoja?
Anonimas
5795
Ir kas cia demotyvuojancio leiskit paklaust ? :D
Anonimas
5795
haha :) nekenciat rusu,joukiates is ju,bet viska kopijuojat :) kas jus per tauta
Anonimas
5795
Pramuse ant juoko :D
Anonimas
5797
Koks zudikas. ;D
Turbosraige
5798
:D
bbaxas
5798
Žiaurus :D
|

