PATALPINTI

O ar ne pidariukas tu čia tiktais kartais?

2010.08.15 Staik
  • 117
42
haskis,pidariukas







Nuotraukos nėra
Kotriuukashh 5733    
Fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
ir visada konfilktai tarp lietuviu rusu ir lenku , zmones, gyvenkim draugiskai..
XciclonX 5780    
cia tik suns roza gera daugiau nk...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
pzdc puse demorivaciju cia is rusu nukopinta... jus tragiski (finger)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
#37 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
krc,rusai i Lt atvaro ,o poto stumia,kokia baisi tauta...tai grizkit i savo supista rusija ,urodai,jei kazkas cia nepatinka!!
eclipse-nsx 5791    
mirtinas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
#37 kuo tau lenkai nepatinka, lietuvis mat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Šou kuris visur mato Lenkus, to ir klausia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
nu pizda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
xD
jwoooow 5793    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Pf...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
#16 Taisingai, labasu gimes, tokiu ir padvesi :D smarchki pazornyje, xuj vam v rot papalaskat nada :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Koks ziaurus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Apšvieskit, nesuprantu esmės :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Kaiiii roža :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Labai gražus haskis. ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Juokinga, bet... Ką ir kuo šita "demotyvacija" demotyvuoja? Atsakykit konkrečiai. Ką demotyvuoja daryti ar nedaryti, kažkuo nebūti ir pan., bei kodėl?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
ŠŪDAS :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
:-DDDDDDDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
pastebėjau, kad demotyvacija.lt paplito tarp nevispročių ir "Gražuliai ™"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
demo tai gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Koks grazus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
#9 haha :) vadink mane kaip nori,ir sakyk ka nori,bet vistiek mes tokius kaip tu pisam ir pisim :) ir nieko tu nepadarysi laido riteri
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
koks zvilgsnis :D
Kira 5795    
Veido israiska tai epine :D
Nuotraukos nėra
glop 5795    
Originalas geresnis. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Bbeee ce tai mazdaug say what?? :D
Nuotraukos nėra
Rimtas_Diedukas 5795    
Šūdas kažkoks ne demo....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
#8 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
#5 tu ble supistas ruski, sita demo paimta is amerikonisko saito, tai paklausk savo ruskiu, kodel jie varo ant amerikonu, bet ima demo is ju?! rusiskuose demo saituose bent puse demu verstu is uzsienio, nes demo pirmiausia atsirado vakaru valstybese
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
#6 demotvuojancio, nes tave isvadino pydariuku :)) o gal tave tai motyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Ir kas cia demotyvuojancio leiskit paklaust ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
haha :) nekenciat rusu,joukiates is ju,bet viska kopijuojat :) kas jus per tauta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Pramuse ant juoko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Koks zudikas. ;D
Turbosraige 5798    
:D
bbaxas 5798    
Žiaurus :D
Grįžti į viršų