#7 Ni v pec ni v desic, sakos lol..
Sakai palaikai Lietuvą? - O gal šaipaisi iš jos?
Anonimas
5396
Anonimas
5396
Na cia jau nesamone. Visam pasauli sirgaliai kokie. Pvz ledo ritulio sirgaliai Suomijos. Oras jiem atributika. Jie su kostiumais ivairiais atvaziuoja, plakatai linksmi idomu. Gera ziuret. O cia, kad pasipuose atributika pasityciojimas... Na nezinau. Duobej musu Lietuviai. Jau tokie susivarze.
FatalaS
5396
Patiko,tikrai manau ,kad visokiausios akcijos,sirgaliu atributika kas antra reklama susijusi su krepsiniu siek tiek perdetas dalykas.
Anonimas
5396
Iš lietuvos tj jo,bet iš krepšinio sirgalių tj ne
Anonimas
5396
reik sakyt nei 5 nei 9
Anonimas
5396
eikit n* su savo tokiais mediniais bajeriais. Nei 5, nei 10.
Anonimas
5396
#4 jo
Anonimas
5396
#3 Vaikų darželyje įvedė internetą, tai dabar negali atsidžiaugt ?
Anonimas
5396
as palaikau lt kasio rinktine o saipaus is lietuvos kaip valstybes ir ju giventoju nes jus visi esat duuuuuuuuxai
aDvanTage
5396
medus, ne sakai...
Anonimas
5418
cia jau perdaug ta kasi kisa
|

