PATALPINTI

Santykių pabaiga - nėra baisiausias dalykas. - Blogiau, kai jie nesibaigia, net ir po pabaigos.

2011.04.21 LittleMiss
  • 384
7
meile,santykiai,kancia,pora,moteris,vyras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5169    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5252    
Tikrai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
Kas tiesa tai tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Demotivacija. Pradzia buvo su mintim nuo zmoniu kurie turejo pasakyti, o dabar tik del "patinka"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
turiu klausima... WTF IS HERE???
ega 5541    
Tokius dek i motyvuok.lt
Reinass 5541    
Teisybe.
Grįžti į viršų