PATALPINTI

Šiauliai - Vasara atėjo ir prasidėjo!

2011.04.20 00:52 Taikastasko
  • 48
29
Šiauliai







Buoa 5531    
taip ir buvo, iki gegužės @.@
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Tai taip irbus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
nors as ir is kauno, bet dziaugiuos, kad siauliuose tjp silta. Y gamta lekit su saslais ir alaus dezem :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
jee
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Tuc tuc tuc! (rock)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Eina sau kokie gerumo oriukai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Fainai :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Visi ALAUS!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
į gamtą ;)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Karsta nebegaliu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Pavydas kartais blogas dalykas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
:D
Buoa 5543    
#15 AHH! Kavenckiečiai, iš prigimties tik giriasi, negali pasidžiaugt kitų laime..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Myyyyyyyliu tokias dienass!! ♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Haaaaa, Kaune panašiai pirmadienį bus, naktį net šilčiau!! :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
vasara bus ziaurus ragai nes tikrai sulauksim koki 35-40-45 silumos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Pagaliau tos siltos dienos !!! ♥
Kai faaainiai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Nelabai cia kokia ir demotyvacija :) Bet vis geriau nei nieko:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Viskas cia gerai yra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Tai prie ko cia siauliai? Davai pradedam kurt tokias pat demo apie alytu, vilniu, klaipeda, apie balbieriski, ariogala ir t.t. SHUDAS NE DEMOTYVACIJA
Gintare126 5544    
Tik tokie orai pradziugina nuotaika :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Tik tokius orus !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
jau tie orai.lt ir ten visokie kiti puslapiai berysio yra jie tik kopina is visu geru puslapiu orus, kad populiaretu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
ZBZB! ♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Per tokius orus tik i gamtas lekt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Visai neblogai sakyciau ka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
OOOO YEEE.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
www.gismeteo.lt :)

kaune ta pati rodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Sveikas, gali pasakyti kokia tai programa ar tinklapis? Ačiū. ;)
Grįžti į viršų