„kai kietai, au maj gad, patinkjaaaa“. Čia labiau palaimink dieve facebook, ir amžinąjį atilsį jam, nes dibilai jį pavertė antrąja vuone.
M-1
5715
Demotyvacija.lt
5731
Isdykele, gal kada arbatos? ;)
Anime
5731
#2 O tai kas tada yra hentai, live-action? :)
Nes tik „Maximoje“...
5753
Perki tris, gauni du, moki už keturis.
OP is a faggot.
Facebook -
5800
Vai kokia tu protinga, o aš šešiskart nuskrynšotindamas demotyvaciją tikrai būvau įsitikinęs, kad demotyvacija yra facebook... :(
Kerzai
5858
Ir jei kerzai tik kareiviams, tai gal kedai tik sportininkams, krepšininkams? ;)
Kerzai
5858
#272 ar nešiojai juos, kad žinai? Ar tau skauda nuo to, kad jiems su jais gerai? Užuojautux :(
Kartais trūksta tik vieno žmogaus,
5863
Nene, tiesiog čia norėjau pasakyt, kad prie kiekvienos demotyvacijos, kurioj ne lėkštas bajeriukas, kuri su kažkokia mintim būtinai atsiras žmonių, sakančių „omg kas čia per emo darė“ arba „nejuokinga“, „šūdas“ ir pan.
Išgerk tu jau tą stiklinę
5863
Che, su šitu http://www.subscribersrule.com/wp-content/uploads/2008/09/despair-pov.gif vienodai geri abu :)
Kartais trūksta tik vieno žmogaus,
5863
Čia tuoj atsiras komentarų „omg iš kur tiek emo demotyvacijoj atsirado“.
12Pirmyn