PATALPINTI

Visada yra galimybė gauti tai ko nori, - Tereikia trupučio išradingumo

2010.11.24 Simply
  • 539
23
explosm.net,cyanide, and, happiness,genie,lamp







Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
galejo ant paskutinto foto uuuu parasyt o to jisai ahuelines yra kad suveike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
demotyvuoja dzinus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
loxai jus cia ne vien demotivaciju ir motyvaciju ir ttt puslapis cia prikolu ir anegdotu puslapis!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
kaip ir puse visu cia esanciu posteriu - nifiga cia ne demotyvacija
bagyra666 5688    
geras :D
bagyra666 5688    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
#7 būtent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Ir aš ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
#12 as irgi:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Senai buvau nusprendes taip daryt jei rasciau lempa ar auksine zuvele ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Motyvuoja naudot ishradinguma. FAIL.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
igor, pritariu. krw iš beleko jau daro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Cha, šitą buvau dar vaikystėje sugalvojęs, kaip apeiti taisyklę :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
motyvacija. negadinkit explosim komiksu vardo grybai
gretagreat28 5693    
#2 ziauriai :D
m02x 5693    
pralinksmino, logiskas noras ;D
#2 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Gera demo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
:D:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Dzinas sako aladinui:
-pagal tai kaip trini lempa, manau kad neturi panos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
ziaurus prikolas :]
db tik rast dzino lempa truksta iki pilnos laimes :D
Grįžti į viršų