Privertė susimastyti... Viskas! Nuo šiandien metu rūkyti! :)
Esi kietas?
5653
Tik TRUMPAM pasitikrinsiu facebook'ą.
5667
Šiaip tai prisijungčiau prie kolegų, kurie nesupranta ką tame facebook'e veikti. Ne kartą pats bandžiau taip laiką užmušinėti, bet deja nepavyksta, nes nesuprantu ką ten galima veikti... žaisti žaidimus kokius nebent arba chat'inti...
Kai turi tokius draugus,
5689
Šiaip tai čia armijoje, o ten toks dalykas įprastas :)
Žinai, tu eik pirmas
5879
Aš eičiau pirmas, nes norėčiau pamatyti kaip jis atkeršys :D
Tas keistas jausmas
5879
Tiesa, tiesa... :) Tik kartais geriau apsvarstau apie tą progą ir džiaugiuosi, kad jos neišnaudojau :)
Tikras draugas
5881
#7 Aš irgi ne forsas :D Bet dėl draugų tai bet ką, kad ir gyvybę :)
Vienas ženkliukas
5883
#8 Kokio tau ženkliuko? Tada tu man išaiškink kodėl dviejų NIKE firmos krepšių kainos taip skiriasi, vienas 20 Lt kainuoja, o kitas 200 Lt. Ženkliukas didesnis to antrojo? :D
Tik po jo mirties
5884
Niekada neklausiau jo dainų, neklausau ir iki šiol... :)
Vienas ženkliukas
5884
Šiaip jei "lievas" krepšys, tai gali sau jį leisti beveik visi :) Priklauso nuo kokybės, o ne nuo ženkliuko :)
Suoliukų montuotojai
5884
Kad ir kitose šalyse tas pats :) Londone kiek pamenu tai su spyna prirakinti, nors ir kameros filmuoja :)
123456Pirmyn