Man patinka tai, kad pagaliau niekas nepradėjo demotyvacijos rašybos klaidų taisyt :) Bent komentarai apie esmę :D
Pareigunai
5917
Rasizmas
5917
Žiauru skaityt komentarus :X Asmeniškai man kitų tautybių žmonės labiau patinka nei lietuviai, nes jų mąstymas nėra toks idiotiškas kaip daugelio mūsiškių :)
Rugsėjo 1-oji
5917
Aš šitą sau kartojau visus metus kol mokiausi :) Bet taip ir neprisiverčiau :D
Svajonės.
5919
#4 Aš nesu "visi" :) Tad svajonių neturiu :)
Pasaulio pabaiga
5920
O po tų trijų pabaigų bus "Game over" :D
Tikram lietuviui
5920
Ant viršutinės etiketės parašyta "Tradicinis" :) Manau lietuviui to užtenka :D
Vokietija
5920
Man nei žiauru nei tragiška :D Bet neturiu žodžių... :X
Svajonės.
5920
Gera vinies svajonė :D
50% parašys - fotoshopas 25% parašys - nesamonė
5920
Supratau, bet neisiu kartoti :) Fizika :)
Kai nejuntama atsakomybė.
5920
Heh :D Čia jaučiu kačiuką nusipirko kai dar kompo neturėjo :)
Atgal1234567891011Pirmyn