Geras :D
Emogun
5922
Susirask merginą...
5922
#2 Gerai pasakyta :)
Protingasis žmogus
5923
Geras šitas :D
Špera
5923
Joa, gerai pasakyta :)
Jeigu neturi stiliaus arba vaizduotės,
5923
Aš labiau būčiau linkęs nekopijuoti nieko :) Nes kopijuodamas kitus dažniausiai tampi tokiu pat idiotu kaip ir jie :)
Nematomas
5923
Aš kai "turiu lėkti", uždedu "Netrukdyti" :)
Kolūkis reikalas savanoriškas:
5923
Tiesa ar ne, bet gerai pasakyta :D
Kalbant telefonu su mama
5923
Mano dažniausia frazė "Gerai man sekasi, kaip tau?" :D
Kas, jei staiga kiltų karas
5923
Ragas būtų :D
Meilė žudo laiką
5923
Taip, tikrai gražiai pasakė :)
Atgal345678910111213Pirmyn