PATALPINTI
Sutapimas :D
Išsitiesk 5937
Vaikštau išsitiesęs ir dar galvą aukštai iškėlęs :D Įdomu būtu sužinoti ką ten jau taip kiti apie mane galvoja ir ar laiko pasikėlusiu :)
Geras šitas :D
Demotyvacija gal ir gera, bet tokie bajeriai tai visai nejuokingi :?
Čia vyrai? :O
Žiauri realybė :(
Laimė 5938
Šita tai tikrai graži :) Viena geriausių kokias teko matyti, pagarba :)
"Tuoj" 5938
Žiauri tiesa :D Bet ši liga išgydoma :)
Vilnius 5938
Gera demotyvacija :) O tiems kas iš jos tyčiojasi pasakysiu tik tiek, pats norėčiau Vilniuje gyventi būtent dėl to, kad ten dauguma gyventojų nelietuviai :) Smagu, kad ir kitataučiams patinka Lietuvos kraštas, reikėtų tuo didžiuotis :)
Rūkymas 5939
O bandėte kada palyginti rūkančio žmogaus gyvenimą ir nerūkančio? :) Tas rūkantysis dažniausiai pavydi to ką galėtų turėti jei būtų pasukęs kitu keliu :) Ir tikrai nesididžiuoja, kad to nepadarė :)
Grįžti į viršų