Tiesa, kartais nepasiseka... :)
Nesijuok iš seno!
5923
Už ką aš nemėgstu ryto
5923
Aš mėgstu rytą :) Aišku tą, kuris būna savaitgalį :D
Profesija?
5923
Gera profesija :D Bet nenorėčiau tokios :)
Fanai...
5923
Ak tie fanai :D
Jei tiki Dievu
5924
Jei nori mirti, tikėk Dievu ir nedėvėk šalmo :)
Žmonėms
5924
Jap :)
Net jei išgelbėjai tokią gyvybę
5924
Viena geriausių demotyvacijų :)
Išsilavinimas
5924
Žiauri tiesa :) Šiais laikais, be mokslo žmonės geriau uždirba :)
- Nespaudžia, sūneli?
5924
Neblogai... :D
World of Warcraft
5924
Žiauru, žiauru... :X
Atgal4567891011121314Pirmyn