PHOTOSHOP'as. Tik taip ir ne kitaip. Kaip gali nesimatyti to piršto? ??? Taigi, jeigu nebūtų photožopos, tj neatrodytų taip kvailai ranka. Negali būti pasislėpęs vienas pirštas, jei visi prasiskleidę. Kad niekam nepatinka Zvonkė, ir taip aišku, bet normaliai ten ir bedainavo. Ne kas kita, o tik photožopas.
|
Anonimas
5759
Anonimas
5760
tas pirstas uzlenktas tiesiog ir taip nufotkinta is tokio kampo.
Anonimas
5760
bet tai kaaaai keturi pirštai :D
Anonimas
5760
pirstas dingo ;D
Anonimas
5760
Ne, nėra čia fotošhopo tesiog piršto nėr. :D
Anonimas
5760
daune tu bl, įsikaltum tu tuos žodžius, išeitum prieš tokia minia per toki įvyk, kaip mat visas pavardes kašiorų ir jų eiliškuma išbezdėtum su baime apsipazorint nx
UrMyDestiny
5760
Įsikalt turėjo vieną naktį... NU IR KAS? tipo sunku tokius bukus besikartojančius milijonus kartų žodžius įsikalt? aišku, kad ne. FAIL, YVUTE.
Anonimas
5760
grybai jus tiesiog nx. ji prisipažino, kad turėjo špargalkę, nes nemokėjo žodžių, kuriuos įsikalt turėjo vieną naktį... nevykeliai jūs
Anonimas
5761
šiaip tai čia ne fotošopas. 15min.lt yra šita foto ir šiaip, jos prieš koncertą pačios sakė,kad nemoka žodžių.
Anonimas
5761
jokio čia fotošopo
Anonimas
5761
photoshop:)
Anonimas
5761
fail :D
|

