viskas tam zmogui negerai :)
Žadintuvų nekenčiame dvejais atvejais: - Kada jie skamba ir kada nesuskamba
mirazas
5498
Anonimas
5504
E jus gaidziai, nesikabinekit prie mano besto zadintuvo. Arba ateinu ir iskertu.
Anonimas
5505
pritariu mne
Anonimas
5506
Isvada: zadintuva reikia mest per langa :)
Anonimas
5506
Kodel manes visi nekencia? :(
Anonimas
5506
Zudykites.
Anonimas
5506
#3 dw nusižudom
Vilius_4_eminem
5506
Tai gal nusižudom, nes gyvenimas didžiausia kančia? Ironic..
xuligane
5507
DVEJAIS ....
Anonimas
5507
Isvada: Nekenciame visko
|

