PATALPINTI

ŽEMAIČIAI - Jie mąsto kitaip: '' A kam skubiet, juk da nesudegi''

2010.07.20 Anonimas
  • 22
22
gaisras, zemaiciai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4839    
Bent nuotrauka galėjo Lietuvos gaisrinės paimti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5217    
Jei ne žemaičiai tai lietuviai dabar butu su*istais staciatikiais rusais...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5221    
tedegy
Nuotraukos nėra
Anonimas 5448    
žemaitis, kaip tik pultų į pagalbą, bet ir nelauktų kol sudegs. taigi prašau čia žemaičių neteršti, jie patys geriausi....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Pri kuo če žemaitę ? :D Užraš galiej y literatūrešką parašyt, i bet kuoks kėtus veituo žemačių įdiet ;D Nesąmuon, o ne demotyvacėj, žemaitę kap y vės kėt žmuons mąst tep pat ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
#9 je ble!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Cia padege nereikalinga pastata ir saugo, kad ugnis neisiplestu ir viskas ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#14 na asmeniskai abejoju, ar butina kabinetis prie smulkmenu :)
Nuotraukos nėra
VytautasLDK 5817    
Na asmeniškai abejoju ar žemaičiai propanu šašlykines kurena :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
prie ko cia zemaiciai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
#6 ;D
Tavo geresnis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
geras geras :)
Sadness 5818    
:O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
nepeskit zemaitem pruota
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
#5 pritariu. pati esu zemaite ir zinau kad tikrai taip nera :D
valkata 5819    
#6 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
as buciau pasakes :D " kor skob,neks nedeg" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Idomu is kur zino, jog zemaiciai ?
Spameris 5819    
Aišku kad tarmės skiriasi skirtinguose miestuose, nesvarbu kad tas pats regionas :)
Rut. 5819    
Žemaičiai iš skirtingų miestų dar gali ir skirtingai žemaitiškai kalbėt :) Aš šitą sakinį truputį kitaip pasakyčiau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Gal dl to kad pati esu is zemaitijas, tai zinau kaip sneku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Failed demo :D nemoki zemaiciu kalbos,nevartok jos :D
Grįžti į viršų