Sakė ,kad gims mergaitė... - o gimė Bieberis...

2010.08.09 12:06 lolip
  • 10
21
byberis,bieber,justin,gims







Lijanelea911 5777    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
bet tokios nera
GeeGee 5790    
kopija! jau buvo toks "o manem kad gims mergaite" veliau pats pirmas komentaras "o gime byberis". as tiksliai nepamenu ar taip, bet vistiek kopija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
niekas cia nekopijuota
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
nukopijuotas komentaras ir demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
pats tu apgailetinas ,nieko niekur as nekopijavau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
nukopijavo komentarą ir padarė demo, apgailėtina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Beeelekas :D !
p0rtugalas 5800    
hehe. Teisybe ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#9 tame ir esme kad suklydo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Mmm, pavydžiu Bieber'iui tokio kambario ... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Nedidelis ir skirtumas,ar mergaite,ar Bieberis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Bet rimtai pagrįskit ;] mūtu malonu išgirst .
gretagreat28 5802    
Reikejo rasyt: sake kad gims berniukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
sunki vaikystė, daug rožinės spalvos ir augintinis - jorkšyro terjeras...
Nuotraukos nėra
lolip 5802    
kad cia kaip tik stumimas ant byberio ..
Nuotraukos nėra
lolip 5802    
;D Nevisi supranta ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Uzpiso tas bieberis, visur tik ji prikisinejat, matyt #2 tau jis patinka..
Nuotraukos nėra
lolip 5802    
Pagriskit savo nuomone ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Nesamone...
Grįžti į viršų