Ar verta daryti tai - ko jau niekada nebepakeisi

2010.07.08 00:50 Senttel
  • 10
14
raumenys,uzsikacialines,steroidai,fake, muscles,anabolikai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
tik nesakykit kad patikejok kad cia ne fotoshopas :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
Fui kaip slykstu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
slyksciai atrodo. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
Paskaitai ir juoktis norisi is jusu hebra kurie manot, kad cia tikras ... :D tik yrodot savo nesupratima sioi srity taip , kad geriau tyliai pabutumet bent protingesni pasirodytumet :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
#6 pritarta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
PhotoShop gi cia nx....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
#7 nusišneki.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
:D Ftshopas jugi... :D kaip senatveje atrodys? Tikriausiai dar pafotoshopinis ir dar didesnis bus :)))))
Karole 5833    
Esmė ta,kad dauguma kulturistu panašiai atrodo,na bent jau kitose šalyse. Man nepatinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
#4 Dėja čia ne PhotoShop kuryba..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
galiu patikslinti ce yra photoshopo ispustas kulturistas ir jis toks tikrai nera
Spameris 5834    
Niekaip, nes jos nesulauks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Idomu kaip jis atrodys senatvej...
Spameris 5834    
Nu jei žiauriai neturi ką veikt tai gal
Grįžti į viršų