Kaštonų alus - Jei nemoki alaus gamint, tai gamink ar iš kaštono, ar iš ko nori vistiek bus Š

2010.04.11 22:13 kestux
  • 5
14
kastonu, alus,kalnapilis,sudas,sudinas, alus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
viskas su juo gerai, kalnapilis pats geriausias per amzius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
Kalnapinis pats geriausias.
Nuotraukos nėra
funtikas 5904    
ragavau savaitgali tai nu i nx... kazkokios sultus su laipsniais. alus tai turi buti alus, o tokia nesamone bet kas gali pasidaryti- pasiemei kokios ekstros, prisipirkai syrupu ir pagal nuotaika isipisli i stikline ir turi ar kastonini karamelini ar koki braskini fe fe fe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
alus ir turi buti alus. kai nemoki gaminti alaus tai ir dedi visokiu karameliu, xujimeriu, nes zinai, kad nesugebesi isgauti gero tikro alaus skonio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
ka jus cia spangstat, skanus tas alus. Turi karameles aromata, ir tai labai skaniai lenda. Ir parasyta, kastonu spalvos, o ne kad padarytas is kastonu.. Atsigauk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
:D teisingai 10 balu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
jo jo jo, taip ir patikėsime, kad Kalnpilis išmoko gaminti gerą alų. Kiek pamenu pradžioje visų jų alūs būna nieko, bet paskui spjaunama į visokias kokybės ir visi jų alai tampa vienodai panašūs į my...liukus
DwD 5916    
geras šitas, o kestux lenkas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
Durniai, čia tik nuo salyklos tokia spalva. Jokių kaštonų ten nėra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
skanus sitas
Vyncas 5918    
jis ne iš kaštonų padarytas, o tokios spalvos XD pasiskaitykit nakleikę XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
ne ant alaus jis stumia, o ant kalnapilio:) ir teisingai stumia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
Visai geriamas, kaip kalnapilio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
Blin koks tu lietuvis, jei ant alaus stumi?
Grįžti į viršų