:D Nesveiki .
|
anekdotasod
5582
Anonimas
5584
to 10 : Skudučių niekas netranko.
Bieberland
5600
#5 o kas čia blogo popsas? nu nebent kokių skudučių trankymo klausai.
gabuuu
5606
Tai aišku, kad gražiai. Tiesiog NEREALIAI. (( : <3
Anonimas
5607
♥ ♥ ♥
nysakysiuff
5608
TIKRAI gražiai.♥
Anonimas
5608
#5 niekas nesake, kad metala varo, visi tokie pobudzio dainininkai popsa dainuoja , delto ir yra populiarus ir skandalingi ;D bet tai nereiskia kad negraziai.. pasirode.
Anonimas
5608
gerai pasirode? popsa bl kazkoki varo..
Anonimas
5608
Gražus vaikas, balsas irgi mutavęs, tikrai nuostabu viskas, nk netrūksta jam. Am, kam stumt, nepagausiu turbūt niekada. :)
Anonimas
5608
is kam smerkt zmogu kuriam pasiseke gywenime. gal biski perdaug sawe stato reperiu bet px ir dainos normalios
Nerimtas
5608
bbs
|

