Nu ir ka as veikiau ? tikai NEŽiūrėjau Hausą !!!!
Aš žinau - Ką tu veikei praeitą trečiadienį...
Anonimas
5139
Anonimas
5713
PRAPLAUK ZIURKIKE
Anonimas
5714
Taip!! Žiūrėjau Hausą :D
Agnyt
5714
Zymes : DD
Spameris
5714
Pamiršau pažiūrėt hausą praeitą trečiadienį :(
Hey
5715
ir pirmadieni- Desperate Housewives
Anonimas
5715
#39 bendramintis :D
Anonimas
5715
as tai gan stiprej geriau :D
Anonimas
5715
ne, tu nežinai ką veikiau preitą trečiadienį. :))
Anonimas
5715
jis zino :)
Anonimas
5715
o as tiesiogiai ziuriu antradieniais :D 7 sezonas :P
Anonimas
5715
Ta pati ka ir kiekviena treciadieni, kai tik House'a rodo :D
Anonimas
5715
Hausą žiūrėsiu kas antrą savaitgalį, kai grįšiu namo ir parsisiųsiu
garbane
5715
neatspėjai
kiki17
5715
buvo tokia jau
Anonimas
5715
vat ir neeeee. neįdomu senos serijos. ;D
Lukasas
5715
Čia pataikė,kad žiūrėjom hausą+tą agentą šnipinėti buvo nusisamdęs.Man baisu :/
Rocknroll
5715
Shilumine
5715
#21 Nxxxx xD Nemirtingas xD
Anonimas
5715
21# :D
Rocknroll
5715
21# Adele xD NUZUDE xD KLYKIAU
n3xt
5715
žiūrėjau Hauso 7sezono 5 seriją ;o
Anonimas
5715
KUBILIAU, GRAŽINK PENSIJAS!!!!!
emuemu
5715
nedzinskas nx:D
povilasq
5715
nu ir ką?
Anonimas
5715
[b]#19[/b] trečiadienį žiūrėjo hausą.
Anonimas
5715
visi veike ta pati
Brigita
5715
#14 Sedėjau ir laukiau susirietus kampe, atsiribojau nuo pasaulio :D
Anonimas
5715
#13 neidomu mum kad tu ta kaljana traukei. :D
Anonimas
5715
#10 o tai ka tu veikei kol sezonas nebuvo prasidejes ? :D
Anonimas
5715
daktariūkštį žiūrėjau ir kaljaną traukiau... XD
Anonimas
5715
As tai mentalista ziejau.. ;D
Anonimas
5715
#10 as irgi
Brigita
5715
Nežinau, ką veikčiau be Hauso trečiadieniais. :D
Anonimas
5715
Ir ką veiksi ateinantį trečiadienį :D
Anonimas
5715
as zinau ka tu veikei penktadieni!
Anonimas
5715
Hausas valdo. O ypač 5 sezas.
gretagreat28
5716
:D
Anonimas
5716
Deje,bet.. nezinai :P
Anonimas
5716
#4 Bus duhas
Ex02r
5716
patapsejo :D
manthukaz
5717
22h
|

