O kaip tu - bandai užgniaužti liūdesį?

2011.02.03 zcarrier
  • 335
46
liudesys,muzika,ausines,o, kaip, tu







Nuotraukos nėra
Anonimas 4879    
viskas tas pats!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
David Guetta ft Sia-Titanium arba Tony Igy-Astronomia:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5308    
taip ir bandau!!!:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5356    
butent taip.
Nuotraukos nėra
salaga3 5387    
one word: Angerfist
Nuotraukos nėra
Anonimas 5468    
pasivaikščiojimu po mišką, upės krantine, pagroju gitara ar rašau eiles, piešiu, susitinku su draugais, paniurkau katiną ar sėdžiu ant palangės (jei naktis) ir stebiu žvaigždes.. muzika ne visada yra geriausias vaistas, nes dažnai ji tik dar labiau gramzdina į liūdesį. bet čia tik mano nuomonė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
Taip ir bandau .,:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
#36, matyti kad rimtas sportininkas esi jeigu pries sporta cigarete surukai.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
#24, pritariu 100% :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
Parukau ( nors siaip pastoviai ir nerukau ) , tada einu boxo kriausia pamust, gera valanda, kai vos pastoviu ant koju, bunu ramus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
justin bieber
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
Wau net ir telefonas mano ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
#30 ;D gerai pasakyta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
neliudziu , seip svajoju kaip uzmusiu visus kurie trugdys toliau gyvent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Zvengiu is tu kurie blogiau uz mane ... pvz Demotivacija.lt lankytoju -__-'
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#29 mirk tu nedapistas narkomane!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Narkotikais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Sexas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
As tai nepernesu tokiu emo ale demotyvaciju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#8 lopas tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
as tau rurinu kitas verkiu ir rurinu rurinu pakol geriau pasidaro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Sportu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
nx ta rusiška muzika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Išvedu šunį pasivaikščiot :P
Nuotraukos nėra
adamkus123 5619    
jums geriau nezinoti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Aš tai einu miegoti.. :D tada bent apie nieką galvoti nereikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
taip pat.mldc kas sukure sia aktualia man demotyvacija
Deimut 5619    
Muzika liūdesio tikrai nenumalšinsi. Kaip tik dar labiau liūdėt pradėtum jei lėtą dainą klausytum :D ir šiaip geriau nulėkt su drauagis į kokį tūsą, prasiblaškyt ir išsitaškyt, kad bent kiek užsimirštų kas nutiko .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
čia omeny turima, kad įsijungi ausinuką ir ant viso garso, genijai Jūs... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#14 Pritariu visu 100% :]]
Jaded 5619    
Tikrai ne rusiško šūdo klausydamas
fabulous 5619    
liūdesį užgniaužiu susitikdama su draugais.
Nuotraukos nėra
katakomba 5619    
cia tipo klausimacija? krc idejo paveiksleli su klausimu... nu prikolas
Teenagor 5619    
butent taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Piesiu,rasineju.
Nuotraukos nėra
zcarrier 5619    
#8 isvada - sukurk geresne ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Smaukau... čia nei demotyvacija, nei motyvacija, čia niekas, nesamonė kažkokia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Kyslotna : DDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Mmmmm.... alus?
povilasq 5619    
nu dar pasakykit kad cia ne emotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
nuo kada Rap muzika yra Kyslotna? :D
Nuotraukos nėra
zcarrier 5620    
seip tai cia toli ne kislotna muzika:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
noch feat fame CENTR..kislotna muzika i trasa :D
Nerimtas 5620    
Same lik you bitch :D
Grįžti į viršų