Jeigu 2012 prasidės pasaulio pabaiga - Lietuvoje ji tik tęsis..

2011.07.12 zilwis777
  • 118
10
pasaulio,pabaiga,2012







Justytiukas 5462    
P*skit į Afriką gyvent, ten jokios pasaulio pabaigos nebus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
taip, niekur kitur pasaulyje gyvenimas nera toks blogas kaip lietuvoje... uzpisot jau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
#6 Bet teisybę pasakė.. :D Lenkas - žodžio lopas sinonimas.
Sylon 5462    
#5 griezta rove :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
#4 Nebūtum lenkas, tai galėtum aiškint.
bujojus 5462    
nebūtum lodorius, pakeltum lietuvos ekonomiką ir padėtum vargstantiems...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
Nebutu Литва
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
kas jau kas, bet mes jau savo 2012 išgyvenom, klausimas ar išnaudosim kitų 2012?Mes jau išlindome iš krizės rinka, nors ir lėtai, bet atsigauna, o Graikija, Portugalija, o ir Italija ant ribos, ko gero, mes turime realią galimybę keisti viską į savo naudą, tik, vėlgi pakartoju, ar išnaudosim galimybę, ir ne tik valdžią turi gerinti sąlygas bet ir mes patys, tad tikėkimes išnaudosim galimybę
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
Oho dar taip sugalvok.
Grįžti į viršų