šypsokis - - kas nors gali įsimylėti tavo šypseną

2010.09.16 17:14 lost
  • 18
16
sypsena,meile







Nuotraukos nėra
Anonimas 4303    
Nesišaipyk taip dažnai, nes kažkam gali nepatikti tavo dantys... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
Pz Erne ;D
Nuotraukos nėra
ne_viskasgerai 5757    
patinka!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
todel ir sypsokimes =))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Draugu su kuo cia kalbi? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
ka cia darai?i :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
sita uzskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
erne;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
pazystu sita panele :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
čia tipo: brangusis,,aš tavo mašiną...palikau ežere..xixixi ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
issimylejau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
demo gera lb bet jau buvus ne karta ;)
Nuotraukos nėra
gabsius112 5760    
O man visu zmoniu sypsenos yra ir grazios ir mielos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#2 man mieliau i kokio vyruko sypsena butu paziuret ;]
lost 5760    
bet tokios sypsenos tikrai nematei :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
5 kartus sita demo maciau
Grįžti į viršų