Reikia susirast tokia, kuri neuzp*stu...
Žiema kaip moteris - Graži nuotraukuose, o gyvenime užp*sa nuo pačio ryto
Anonimas
4954
Anonimas
5440
#38 ką darytų vyrai be moterų? :D užsismaukytų :D
Anonimas
5591
#38 Tas pats butu su moterimis :)
Anonimas
5591
#24 Čia atvirkščiai krč;D Moteris nuo vyrų išproja, duxeli tu;D Ir iš vis ką vyrai be panų darytų?:D Pastiptu blt:D
Anonimas
5722
oj,cystai gejus koks parase . jei tave mergos uzpisa, tai tu na lopas. kaip be ju??
Anonimas
5751
Gerulis ;D
Anonimas
5754
#34 tu gejus arba shemale rinkis
Anonimas
5811
Tą patį galiu pasakyt ir apie vyrus...
Anonimas
5812
Patas geriausias!
Anonimas
5848
prajuokino
Anonimas
5868
pyderai ciulpkit byby lopukai :D
Anonimas
5871
toopinis :D
AnimeShifter
5884
:D
Anonimas
5884
Super :D
Anonimas
5903
#13 stumsim kiek norim, moterys be musu taip pat neisgyventu
Anonimas
5903
kad abejose foto yra ziema ;D cia del to, kad grazi nuotraukose parasyta :> siaip supratau minti, patiko :D
Anonimas
5919
na gal nevisos tik daugelis is ju ;D proto lygis spakliaus skalej ;D
Anonimas
5919
#22 Vyrai duo durnu moteru ISPROTEJA ;) visos tokios pat nors apsimeta protingos ;D
Anonimas
5928
dupciuka skauda?
Anonimas
5928
o patys neuzpisat su savo issipisinejimais? gerai pamascius tai vyrui proto pagaileta !
Anonimas
5937
teisybe
Anonimas
5940
na cia teisybe.bet tai nereiskia kad jus mum nereikalingos :D, o ziema tai nereikalinga.
Anonimas
5971
visada galit tapti gėjais ;)
Anonimas
5971
piksta kai uzpisa, kai ispisa tai patenkinti :D
Anonimas
5977
geras, geras :)
BoXiX
5981
Anonimas
5983
tiesa
Anonimas
5985
Ka uzpisa, o ka papisa
Anonimas
5987
stumkit kiek norit bet be moteru neisgyventumet :P
Anonimas
5987
ka uzpisa ka ne :P
Anonimas
5988
Ble stumiat ant moterų :D
Anonimas
5988
Tiesos yra ir nepastumsi jos visai :D
Anonimas
5989
@ indigokid , gal žmogus vedęs ir tiek :D
indigokid
5989
tas kuris čia įdėjo šitą nuotrauką atrodo esi nusivylęs moterimis. arba gal nepatinka jos? ;>>>
Anonimas
5989
super :D
Anonimas
5989
pyzė geras :D
giedriuxxx
5989
:D gerai pasakyta :D
remyga
5989
kas tiesa tas ne melas :D
Anonimas
5989
cia tai gerai :D tikra tiesa :D
Anonimas
5989
tikra teisybe.
Anonimas
5989
dahahaha :D
|

