PATALPINTI
Fail 5745
DŽIONI? : DDD
Moteris 5745
Kai tiesaaa : DDD
paintu dažytos akys. : DD gerai, ne tame esmė. esmė tame, kad šita demotyvacija yra visiška nesąmonė. kur prasmė ją čia talpinti? mąstyk.
jei saulė netyčia nustotų šviesti, tai mirtumėm šiaip : ( ir jei saulė nešviestų, tu nei žvaigždžių, nei mėnulio nematytum, vaikyti. : )))
visi, kurie tiki, kad čia mėsa yra totalūs idiotai : )))
#50 po kablelio tarpo nepadėjai. Bjauri boba. Nematau prasmės tau kažką rašyt, vis tiek debilė esi.
#48 jeigu turėtum smegenis - atsiknistum nuo manęs. : )
man regis, kad jis truputį per mažas turėti pirštelius : DDD
žaidžia jis gal ir gerai, bet jis toooooks narcizas, per savo interviu arba kalbą jis kas trys žodžiai nutyla ir klauso kaip minia klykia. :DDD
KŪRYBA 5766
kuria tie žmonės, kurie nesistengia įtikti. visa kita daroma dėl pinigų.
Grįžti į viršų