Būna ir blogiau. Viskas čia gerai. visi visi miršta, tik truputį gaila, visgi kažkieno vaikas.
Šlykštu?
5767
Jiems viskas gerai
5767
#8 ajaj, Pau. : DD #6 gaila, kad net retardo lygio nepasiekei. #7 ačiū dievui, kad tavo foto nematau.
Amerikietiški kalneliai...
5767
Čepai, neplatink mano nuotraukų intike.
Mamyte ir Tėveli
5767
#6 skaityt išmok.
Kaunas
5768
koks point'as stumt ant miesto kažkokio? Tau bybį nupjaus ir žmogų iš tavęs padarys. nuskambėtų panašiai.
Demotyvacija.lt
5768
#72 #73 #74 atsiprašau : (
Gamta
5768
: (( jis piktas. : ((
Turbūt
5768
bugatti veyron ss vėl greičiausia pasauly. : ))
Kas nevalgo, mielas vaike, tam ir dovanų nereikia
5768
ūber mega. žalia letenytė už juodą humorą!
Kuo plonesnė knyga tuo ji tuštesnė ir bevertė
5768
man abi demo patinka. viena taikli kita tolerantiška. aaaa!
Atgal12345678Pirmyn