PATALPINTI
#5 na taip, aš apie knygas. Moteris tai aišku, pagal skonį. Šiaip demo taikli. : ) jeigu neatsižvelgiant į tą faktą, kad daugumoj tipo genijai storas knygas skaito. Vis tiek žalią leteniuką numygsiu. : D
kažokažokažokažo trūksta. man tai kožos.
hm. kiekvienam pagal savo proto lygį, manau. : )
klaidas ištaisyk, o paskui demo ištrink.
aš noriu tokių papų. : (
#10 kol kas tu tik antras toks debilas demotyvacijoj. gali pabūt, kol aštuonerių sulaukęs užsikompleksuosi.
turiu namuose šimtą žudikų. jie nebijo šviesos. nebijo nieko.
#26 einu aš pavalgyt. :D reikia kada įtikinamesnį ginčą sukurt, nes čia tai buvo fail :(
Grįžti į viršų