PATALPINTI
smagu, kad kažkam patiko.
#67 saibotas mano svajonių vyras. : DD
saibotai, čia gi silikonas... : (
#2 aš vis tiek manau, kad moterys makiažą naudoja norėdamos pataisyt kažkokius trūkumus. Taip kad betkokiu atveju be makiažo esi ne tokia graži. :) nebent turėtum papus ir niekas nežiūrėtų tau į veidą. :( iš pykčio komentare drįsčiau sakyti, kad neturi.
80085 5772
ir aišku reikėjo man išsiaiškinti kaip atrodo. : )
Messi kietesnis : D Ronaldo turtingesnis. : (
man metų nedaug, bet tokius namus net aš turėjau. : DD
norit pasakyt, kad jūs nematę tų žmonių, kurie iš spėlio ir panašių dalykų dar ne taip padaro?
#23 #20 #18 #19 #17 dabar jūs pamąstykit, kad smerkiat mane už mano nuomonę. o juodaodžių aš labai nemėgstu, dėl to, kad jie kaip gėjai - galvoja, kad jie turi daugiau teisių ir mažiau pareigų, nei kiti. jei baltaodį pavadintumei idiotu, jis ir suprastų, kad tu jį vadini idiotu, dėl to, kad jis toks yra. jei taip pavadintum juodaodį - jis pagalvotų, kad tu jį pavadinai idiotu dėl to, kad jis juodaodis. tada paduotų tave į teismą ir pritiseistų pinigų. vienintelė pati normaliausia ir tolerantiškiausia nuomonė buvo #22 (:
Grįžti į viršų