smagu, kad kažkam patiko.
Pasisekęs gyvenimas
5768
noob.sailbot
5769
#67 saibotas mano svajonių vyras. : DD
Demotyvacija.lt
5769
saibotai, čia gi silikonas... : (
Jiems viskas gerai
5769
#2 aš vis tiek manau, kad moterys makiažą naudoja norėdamos pataisyt kažkokius trūkumus. Taip kad betkokiu atveju be makiažo esi ne tokia graži. :) nebent turėtum papus ir niekas nežiūrėtų tau į veidą. :( iš pykčio komentare drįsčiau sakyti, kad neturi.
80085
5772
ir aišku reikėjo man išsiaiškinti kaip atrodo. : )
Messi ar Ronaldo
5782
Messi kietesnis : D Ronaldo turtingesnis. : (
Kažkaip viskas buvo paprasčiau
5782
man metų nedaug, bet tokius namus net aš turėjau. : DD
Gilus miegas padeda išvengti senėjimo.
5793
šita gera (:
Purvas ant mašinos
5793
norit pasakyt, kad jūs nematę tų žmonių, kurie iš spėlio ir panašių dalykų dar ne taip padaro?
Likimo ironija
5795
#23 #20 #18 #19 #17 dabar jūs pamąstykit, kad smerkiat mane už mano nuomonę. o juodaodžių aš labai nemėgstu, dėl to, kad jie kaip gėjai - galvoja, kad jie turi daugiau teisių ir mažiau pareigų, nei kiti. jei baltaodį pavadintumei idiotu, jis ir suprastų, kad tu jį vadini idiotu, dėl to, kad jis toks yra. jei taip pavadintum juodaodį - jis pagalvotų, kad tu jį pavadinai idiotu dėl to, kad jis juodaodis. tada paduotų tave į teismą ir pritiseistų pinigų. vienintelė pati normaliausia ir tolerantiškiausia nuomonė buvo #22 (:
Atgal1234567891011Pirmyn