PATALPINTI
#24 tavo 22 irgi. nes supratau tai aš teisingai. :D:D
#22 aš tau galiu padaryt nuolaidą krematoriume ir neapdegusiai. :)
aš tai vienam debesėly matau gulbę :(
Pinigai - 5768
#6 you are. hahaha. :D
man tai čia panašu tiesiog į pakankamai smagią mintį, kad apdegusius žmones pelenais verčia pigiau. nebent tik aš taip supratau. : (
#5 jei skaitytum žodžius demo, tai čia ne tik apie laikrodžius. apie visus buities prietaisus. kranus, kaimynų grąžtus, kompiuterius, telefonus, televizorius ir bla bla bla bla bla bla blaaaaa.........
#1 tavo raštingumas mane žudo, negaliu : DD O demotyvacija šiaip faina.
everybody knows : )
tiesa. visiška. žalią rankytę paspausiu dabar. : D
tikiuosi, kad supras kai kurie demotyvacijos prasmę bent iš nuotraukos :D
Grįžti į viršų